Müziğim internette iznim dışında yayınlanıyor!

İnternetin  gelişmesiyle birlikte  karşılaşılan büyük problemlerin başında da telif hakkı ihlalleri geliyor.

Bin bir emekle hazırlanan eserler internetin kontrolü güç dünyasında eser sahiplerinin izinleri olmaksızın yayınlanarak telif haklarını ihlal ediyorlar.

Eserlerinizi emek hırsızlarına kaptırmamak adına internet dünyasında e-koruma.net ile koruma altına alabilirsiniz.

İnternette izinsiz olarak müziklerin yayınlanması, kopyalanıp çoğaltılması ve kullanıcılar tarafından indirilmesi işlemleri bir an önce müdahale gerektirmektedir. Korsan yayınların gittikçe arttığı internet ortamında müzik koruma günümüzde büyük bir öneme sahiptir. İnternetten korsan müzik kaldırma, müzik albümlerinin internette izinsiz yayınlanmasını engellemek ve durdurmak e-koruma.net ile çok kolay. Korsan olarak yayınlanan müziklerin internet ortamından kaldırmak için eser sahibi olarak bireysel girişimlerde bulunabilirsiniz fakat teknik bir destek almanız gerekmektedir.

E-koruma internet üzerinde izinsiz olarak yayınlanan müzik eserlerinin internetten kaldırılma işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde yapar.

Telif hakkı ihlal edilen müziklerin kaldırılma işlemleri e-koruma.net’in uzman bilişim ekipleri tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.