DMCA Turkey by e-koruma.net ile Korsan pazarının büyümesi engelleniyor.

Film ve dizileriniz internetin kara dünyası korsan yayın yapan sitelerde ihlallere maruz kalmasın!

Korsan yayınları, internetin gelişen dünyasında yaygın olarak devam eden büyük bir sorundur. Büyük emeklerle yapılmış sinema film ve dizilerin, izinsiz olarak internette yayınlanması yapım şirketlerini büyük maddi zararlara uğratmaktadır. Bu izinsiz paylaşımların internette yayılmasını engellemekte ve bu içeriklerin kaldırılması konusunda zorluk çekebilirsiniz. Bunun için 7/24 takip sistemi olan, Sinema Film ve dizilerinizi internetin kara dünyasından koruyacak, aksi durumlarda yasal süreçleri yönetebilecek bir hizmete ihtiyacınız bulunmakta.

Bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda korsan ile mücadelede mağduriyetin artmaması için hukuki ve bilişim alt yapısı güçlü olan ekibimizden hızlı ve etkili yardım alabilirsiniz.

İnternet ortamında kapsamlı bir araştırma ile emek hırsızlığı olan korsan eserlerin tespiti yapılır.

DMCA Turkey by e-koruma.net film ve dizilerinizin korsan olarak yayınlanmasını engellemek için zamanında etkili aksiyonlar alır.

İzniniz olmadan yayınlanan ve yayılmaya devam eden sinema film ve dizileriniz yasal olarak internetten kaldırılır. Kaldırıldıktan sonra internet gibi haberlerin saniyeler içerisinde yayıldığı bir alanda, sinema film ve dizilerinizin tekrar yayınlanmaması için sürekli takibi yapılır.