DMCA TURKEY by e-koruma.net Telife konu olan eserlerinizi internet ortamında izinsiz yayınlayan internet sitelerinin arama motorlarında çıkmasının engellenmesini, içeriğin kalıcı olarak kaldırılmasını lisansız ürün kullanma kısmında etkili süreçlerin başlatılmasını ve takip edilmesini sizin adınıza yapmaktadır.
Hak sahiplerinin telif haklarını hiçe sayarak internette illegal olarak yayınlanan (Film, Dizi Film, video, Müzik eseri, resim ve basılı yayın) içeriklerden dolayı hak sahiplerini zarara uğratmaktadırlar. DMCA TURKEY by e-koruma.net internetteki telif haklarınızı eş zamanlı takip ederek hak sahipleri adına bu korsan yayınların engellenmesi ve korsan yayınlardan kaybedeceği zararı minimuma indirecektir.
Her türlü film, dizi ve müzik içeriğinizin youtube ve diğer paylaşım sitelerinde yasal olmayan şekilde “korsan” paylaşımlarının önüne geçiyor ve gerekiyorsa yasal işlem süreciyle kaldırıyoruz. Eser sahibinin maddi kaybını önlüyor ve dijital ortamı yeni bir satış ve gelir kanalına dönüştürüyoruz.