İhtiyaç olan tüm bilgilere tek bir tuşla ve saniyeler içerisinde ulaştığımız bir dönemdeyiz. Hal böyle iken her şeyin tek bir yerde olması işimize geliyor. Haber okumak, müzik dinlemek, yaşanılan o anı fotoğrafla sosyal medyada paylaşmak hepsi bir elden internet üzerinden olurken takip edilen dizi veya hayranı olunan oyuncuların çıkan filmlerine internet üzerinden ulaşmak istenebiliyor.

Arama motorlarının yönlendirmesi ile kolaylıkla ulaşılan korsan dünyasında, izinsiz olarak yayınlanan dizileri bölüm bölüm izlemek, yayın yapılan o sitelerde saatleri hatta günleri geçirmek ihlalleri yapanların önünü daha da açar hale geliyor.

İnternet üzerinden yayın yapan televizyonlarda yayınlanan dizileri farklı sitelerde görüp, arama motorlarının da desteği ile o sitelerde korsan olarak istediğimiz diziyi izliyor olabiliriz.

Dizilerin asıl yayınlandığı sitelerde değil de sitelerin benzer isimleri, fazla veya eksik harflerle oluşturulmuş sahte isimlerle kullanıcıları kandırarak sitelerine çeken korsan dizi yayını yapan siteler için önlem alınması gerekebilir.

Özellikle internet televizyonlarında yayınlanan dizilerin korunması için teknik destek alınmalıdır.

Dizilerinizin internetin karanlık dünyası korsan yayın yapan sitelerinde yer almasını istemiyorsanız DMCA Turkey by e-koruma.net’ten destek alabilirsiniz.

DMCA Turkey by e-koruma.net dizilerinizin kendi online kanalınız dışında yayınlanmaması için koruma işlemlerini yaptığı gibi olası korsan yayın yapan sitelerde yayınlanması durumunda yayın yapan sitelerden kaldırılması için işlemleri hızlı bir şekilde başlatır.

Bilişim uzmanlarından oluşan profesyonel ekibi ile dizilerinizin korsan sitelerin içerisinden kaldırılması için bir yol planı hazırlar.

Dizilerinizin sitelerden kaldırılması ile birlikte işlem tamamlanmış olmaz, aynı mağduriyetin tekrarlanmaması için 7/24 takibi sağlanır ve dizileriniz korumaya alınır.